• Złote i srebrne przełaje

• 22.07.2022 10:44
        • W dniu 25 marca 2022 r na terenie obiektów sportowych oraz przyległych terenach zielonych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Reprezentacje naszej Szkoły wywalczyły podczas rywalizacji bardzo dobre lokaty.

I miejsce wywalczyły dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsze),

w składzie: Maja Ciemięga, Maja Ławniczak, Julia Mroczka, Alicja Gniot, Gabriela Majcher.

I miejsce wywalczyła również drużyna dziewcząt w Kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2009-2010), w składzie: Weronika Bogdańska, Sara Wójtowicz, Sandra Michalak, Urszula Przewoźniak, Patrycja Król, Maja Cerajewska.

Kolejna żeńska reprezentacja naszej Szkoły w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2007-2008) wywalczyła II miejsce, w składzie: Sandra Januzik, Zuzanna Kaleta, Amelia Kluczyńska, Oliwia Słowik, Aneta Zgódka.

Wiele sportowej radości dostarczyła nam również reprezentacja chłopców, która w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej  ( rocznik 2007 – 2008 ) wybiegała złoty medal w składzie:

Jakub Grega, Filip Sikora, Piotr Orłowski, Tomasz Fręśko, Dominik Wiśniewski, Marcin Wawrzkiewicz, Damian Wadowski.

Wszystkie 4 reprezentacje zakwalifikowały do Finału Wojewódzkiego , który  odbędzie się
          w Żerkowie w dniu 26 kwietnia. Trzymamy  kciuki i życzymy równie udanych startów.

• Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.