• Książka za jeden uśmiech

• 22.07.2022 11:03
        • Od marca 2022 roku do zespołu klasowego dołączyły trzy uczennice i jeden chłopiec
          z Ukrainy. Uczniowie klasy VI b przyjęli ich bardzo życzliwie, zaopiekowali się, pomogli odnaleźć się w nowym miejscu, zawsze byli pomocni. Ukraińskie dzieci zostały wyposażone w  najbardziej niezbędne rzeczy, ale nie tylko. Sława Łusiewicz razem z rodzicami postanowili podarować dzieciom książki. Każde dziecko otrzymało publikację napisaną w wersji polsko – ukraińskiej pt. Wolność, pokój, przyjaźń. Przekazane upominki sprawiły dzieciom wiele radości.
        • Uczniowie z książką napisaną w wersji polsko – ukraińskiej pt. Wolność, pokój, przyjaźń Uczniowie z książką napisaną w wersji polsko – ukraińskiej pt. Wolność, pokój, przyjaźń