• Funka, Bory Tucholskie

• 22.07.2022 11:43
        • W dniach 13-15 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 6b wzięli udział w wycieczce do Ośrodka Wypoczynkowego Mikomania w Funce, usytuowanego w sercu Borów Tucholskich. Trzydniowy program był pełen atrakcji. Dzieci nie miały czasu na nudę. Z ogromną przyjemnością brały udział w grach: tenisa stołowego, ziemnego, bilard oraz piłkę nożną. Wielką radość sprawiała dzieciom możliwość udziału w zajęciach plastycznych, kulinarnych oraz tanecznych. Dużo emocji było podczas zabaw: w podchody oraz w  grze w lesie o nazwie flagi. Podczas pobytu w lesie dzieci dowiedziały się jak można przygotować ognisko a także wykonały wspaniałe (mieszczące w środku 4 osoby) szałasy. Program obejmował również strzelanie z łuku do słomkowego koła, a także udział w Archery Tag, czyli łucznictwie bojowym. Ogromną frajdę sprawiała dzieciom zabawa w Bumper – Ball (kule, do których można wejść i kulać się w w różne strony). Śmiechu było, co nie miara. Dużo przyjemności sprawił dzieciom udział w ognisku. W każdym dniu organizowane były warsztaty z języka niemieckiego. Dziękujemy paniom: Magdalenie Słomion  oraz Dominice Łusiewicz  za opiekę podczas trwania wycieczki.

Serdeczne podziękowania kierujemy do patrona klasy 6b Saf - Holland Polska  Sp. z o.o.  Dzięki patronowi, który był fundatorem wycieczki, uczniowie mogli spędzić bardzo atrakcyjnie czas, poznać nowe miejsca, wziąć udział w wielu warsztatach i zajęciach sportowych.

• Wycieczka do Funki

Praca uczniów podczas pobytu w Funce

Nauka języka niemieckiego podczas pobytu w Funce

Zabawa w Bumper – Ball