• O policji słów kilka

• 21.07.2022 16:31
        • 28 października 2021 r. do naszej szkoły przybyła pani aspirant Magdalena Pałys - specjalista Wydziału Prezydialnego. Pani Magdalena bardzo ciekawie poprowadziła zajęcia dla uczniów klas: 6a, 6b i 6c. Opowiadała o tym, jakie należy mieć wykształcenie, by móc zacząć pracę w Policji oraz jakie studia należy podjąć, żeby zdobywać kolejne stopnie służbowe. Uczniowie dowiedzieli się, jakie zadania powierzone są różnym służbom np. kryminalnej, śledczej, prewencyjnej czy kontrterrorystycznej oraz wspomagającej działalność policji w zakresie organizacyjnym. Kto wie, może ktoś z uczniów po spotkaniu z panią aspirant zainteresuje się i za kilka lat zostanie policjantem. Uczniowie klas: 6a, 6b i 6c serdecznie dziękują Pani Magdalenie Pałys za poświęcony czas i bardzo interesujące spotkanie.

Wizyta policjantki w klasach VI a, b, c