• Nasza Szkoła na szóstym miejscu w Polsce w Siatkówce Halowej Chłopców klas 7-8!

13.06.2023 10:22
      W dniach 01.06- 02.06 odbyły się w Łodzi Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców.

Nasi uczniowie wywalczyli szóste miejsce (w rywalizacji brali udział Mistrzowie z 9 Województw), co jest największym osiągnięciem w historii naszej placówki od bardzo wielu lat.

Autorami sukcesu byli: Mikołaj Tomaszewski (C), Kacper Banaszkiewicz, Leon Witkowski, Franciszek Sadłowski, Jakub Kalwinek, Michał Witczak, Maksymilian Żybort, Jan Kargol , Mateusz Nazar, Hubert Grodzicki. Trenerem naszego zespołu był Jacek Piechota.

Gratulujemy i dziękujemy!

Nasza Szkoła na szóstym miejscu w Polsce w Siatkówce Halowej Chłopców klas 7-8!

• Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w trójboju lekkoatletycznym

13.06.2023 10:15
      W dniu 30.05.2023 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w trójboju lekkoatletycznym. W zawodach udział wzięła reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły . Po sportowej walce dziewczęta zajęły I miejsce i tym samym zostały Mistrzyniami Powiatu i Rejonu pilskiego w trójboju lekkoatletycznym.

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY

GABRIELA MAJCHER

ZUZANNA HRYCKIEWICZ

LENA CHMIEL

IZABELA RUDNICKA

MARTYNA KAJNATH

LENA CIULA

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Opiekunem zespołu  był p. Jarosław Chwałek

Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w trójboju lekkoatletycznym

• Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

13.06.2023 10:13
      W dniu 28.04.2023 roku na stadionie lekkoatletycznym przy  ulicy Żeromskiego 90 w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym. W zawodach udział  wzięły reprezentacje chłopców i dziewcząt z naszej szkoły.

W rywalizacji sportowej dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do Mistrzostw Rejonu, gdzie także zajęły I miejsce tym samym awansując do finału wojewódzkiego który odbył się w dniu 29.05.2023 na pilskim stadionie. Rywalizacja sportowa  podczas finału wojewódzkiego stała na bardzo wysokim poziomie . Po ciężkiej i sportowej rywalizacji reprezentacja dziewcząt zajęły II miejsce.

SKŁAD WICEMISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

WERONIKA BOGDAŃSKA

IZABELA FORTUNIAK

SANDRA MICHALAK

OLIWIASKWAREK

GABRIELA MAJCHER

ALICJA GNIOT

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Opiekunem zespołu był p. Jarosław Chwałek

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym.

• Kolejny sportowy sukces naszych uczniów!

16.05.2023 12:17

Nasi uczniowie zostali Mistrzami Powiatu w Piłce Plażowej Chłopców.

Na zdjęciu nasi mistrzowie: od lewej Kacper Banaszkiewicz, Mikołaj Tomaszewski, Marcel Pietryszak, Jakub Kalwinek, Jakub Kołosowski, Leon Witkowski.  Gratulujemy!!

• Kolejny sukces naszych sportowców!

24.04.2023 20:00

FINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROK SZKOLNY 2022/2023

Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt rozegrano w hali Arena przy Zespole Szkół nr 9 ul. Pr St. Wyszyńskiego 22-24 w Kalisz.

Otwarcia Finału dokonała dyrektor Zespołu Szkół nr 9 w Kaliszu.

W turnieju wzięły udział 4 najlepsze drużyny szkolne z Wielkopolski.

SP 24 KALISZ

SP 2 PIŁA

SP 5 GOSTYŃ

SP SMS M. GORTATA POZNAŃ

Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Umiejętności młodych siatkarek, z których wiele to członkinie kadr wojewódzkich były bardzo wysokie. Mecze były bardzo zacięte a dziewczęta walczyły dokładnie o każdą piłkę.

Nasz zespół rozegrał w finałowym turnieju dwa spotkania. Pierwsze spotkanie o awans do gry o pierwsze miejsce przegrał 2-1 z SP 5 Gostyń. Drugi mecz to gra o brązowy medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w piłce siatkowej dziewcząt. Mecz pomiędzy SP 2 Piła a SP SMS Poznań zakończył się naszym sukcesem 2-0.

Na uroczystości zakończenia turnieju zawodniczki otrzymały medale i grawertony. Wśród udekorowanych zawodniczek z tytułem „Najlepsza zawodniczka drużyny” znalazła się nasza uczennica Julia Grochowicka.

Reprezentacja naszej szkoły składała się z uczennic klasy sportowej 8a:

1.  Gniot Julia

2. Grochowicka Julia

3. Kasińska Natalia

4. Lewandowska Maja

5. Nowak Zuzanna

6. Pawełczak Karolina

7. Popielec Zuzanna

8. Przewoźniak Barbara

9. Sowalska Gabriela

10. Wodara Zofia

Dziewczętom dziękujemy za ambitną walkę do ostatniej piłki!