• JESTEŚMY MISTRZAMI!

24.04.2023 19:50
      W dniu 18.04 odbyły sie w naszej szkole Mistrzostwa Wielkopolski w siatkówce chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (7-8 klasa). Do Rywalizacji przystąpiły 4 zespoły z Kalisza, Krotoszyna, Czerniejewa i Piły. Nasza szkoła została Mistrzem Wielkopolski roku szkolnego 2022/2023 pokonując w wielkim Finale SP nr 18 z Kalisza. A oto końcowa klasyfikacja:
      • 1m SP 2 Piła
      • 2m SP 18 Kalisz
      • 3m SP Czerniejewo
      • 4m SP 7 Krotoszyn.
      A oto nasi mistrzowie : Marcel Pietryszak, Mikołaj Tomaszewski, Jakub Kołosowski, Franciszek Sadłowski, Michał Witczak, Leon Witkowski, Kacper Banaszkiewicz, Jakub Kalwinek, Jan Kargol, Hubert Grodzicki, Maksymilian Żybort, Nazar Mateusz, Patryk Kujawa.
      Trenerem naszych zwycięzców był p.Jacek Piechota.

Mistrzostwa Wielkopolski w siatkówce chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( 7-8 klasa)

• Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

16.03.2023 12:20
      W dniu 25 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców (rocznik 2010 i młodsi). Nasza reprezentacja zajęła w tych zawodach III miejsce. Brązowi medaliści to uczniowie klasy 5a i 6a: Paweł Pogorzelski, Jakub Marszałek, Marcel Rozpłoch, Krystian Różek, Jan Małkowski, Wiktor Jans, Filip Rybak, Wiktor Zaborowski, Antoni Wsuł i Mateusz Christodoulou.
      Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie barw „Dwójki”.

• Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

16.03.2023 12:18
      W dniu 25 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3  w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców (rocznik 2010 i młodsi). Nasza drużyna dobrze zaprezentowała się w tych zawodach zajmując  IV miejsce. Skład reprezentacji: Kacper Durka, Wiktor Jans, Filip Rybak, Wiktor Zaborowski, Antoni Wsuł, Mateusz Christodoulou, Piotr Skrzypczyński i Oleg Batieiev. Gratulujemy wszystkim zawodnikom dzielnej postawy na boisku.

• Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

18.12.2022 13:46
      W dniu 3 października 2022 na terenie MOSiR Piła odbyły się Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywane w ramach XXIV edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci.
      W kategorii Igrzyska Dzieci czyli dzieci klas IV-VI Dziewczęta zdobyły Złoty Medal, tym samym awansując na Finał Wojewódzki.
      Skład Sztafety to:
      1. Fortuniak Izabela
      2. Michalak Sandra
      3. Skwarek Oliwia
      4. Gniot Alicja
      5. Ławniczak Maja
      6. Bogdańska Wronika
      7. Majcher Gabriela
      W  kat. Igrzyska Młodziezy Szkolnej klasy VII-VIII Chłopcy zdobyli srebrny medal co dało im awans na Finał Wojewódzki.
      Skład srernj sztafety|:
      1. Pietryszak Marcel
      2. Patlaj Dima
      3. Żybort Maksymilian
      4. Pożarski Wiktor
      5. Nazar Mateusz
      6. Rerek Sebastian
      7. Banaszkiewicz Kacper
    • Finał Wojewódzki XXIV Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej

18.12.2022 14:14
      W dniu 6 października uczniowie naszej szkoły wystartowali w Finale Wojewódzkim XXIV Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Impreza ta dała naszej Szkole po raz kolejny wiele sportowych emocji a starty naszych uczniów zaowocowały miejscami medalowymi co dało zadowolenie zarówno startującym jak i dumę ich opiekunom i nauczycielom.
      W kategorii Igrzysk Dzieci w „Sztafecie Szwedzkiej” naszą Szkołę reprezentowały:
      1. Fortuniak Izabela
      2. Michalak Sandra
      3. Bogdańska Weronika
      4. Cerajewska Maja
      Dziewczęta nie tylko nas reprezentowały ale przede wszystkim okazały się najlepszą Sztafetą w Województwie Wielkopolskim w swojej kategorii wiekowej i wywalczyły „ZŁOTY MEDAL”…
      Dziewczyny – wielkie gratulacje!