• Pomysł to dopiero początek

• 22.07.2022 11:34
        • 15 czerwca 2022 r. odbyła się w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu gala rozstrzygająca konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VII edycja „Wpływ zanieczyszczeń na środowisko i nasze zdrowie”. Celem było promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak również dostrzeżenie wpływu zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza. Zadaniem trzyosobowych zespołów było wykonanie tematycznej Foto książki, która miała zawierać dokumentację fotograficzną wraz z krótkimi opisami stanu faktycznego oraz proponowanymi zmianami.
          Spośród sześćdziesięciu siedmiu szkół biorących udział w konkursie, dwanaście zdobyło wyróżnienia a pięć Nagrodę Główną. Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczennice klasy 6b Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile: Lidia Klejna, Natalia  Masyra, Weronika Bogdańska, pod opieką p. Agnieszki Płóciennik znalazły się wśród szczęśliwej piątki szkół. Zarząd Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu hojnie obdarował laureatów. Nasze uczennice otrzymały: dyplomy, laptopy a szkole przekazane zostanie trzy tysiące pięćset złotych. Każda z nagrodzonych szkół dostała również do posadzenia na swoim boisku drzewko (lipę). Gratulujemy sukcesu!

Gala – podsumowanie konkursu – Nasz pomysł na ochronę środowiska – VII edycja

Nagroda główna w konkursie – Nasz pomysł na ochronę środowiska – VII edycja