• SAF-HOLLAND patronem klasy 7b na kolejne 2 lata

• 24.04.2023 20:26
      • 13 grudnia 2022r. zostało zawarta kontynuacja porozumienia o współpracy w ramach projektu „Klasy patronackiej” pomiędzy Szkołą Podstawową nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile, a firmą SAF - HOLLAND Polska sp. z o.o. Przedmiotem porozumienia jest objęcie 2 – letnim patronatem przez koncern SAF – HOLLAND Polska sp. z o.o. uczniów kontynuujących naukę w klasie VII b Szkoły Podstawowej nr 2.

• Porozumienie ma na celu wspieranie dalszych działań szkoły w prowadzeniu klasy patronackiej, pomoc dzieciom w nauce języka niemieckiego na II etapie oraz rozwijanie zainteresowań dzieci kulturą niemiecką.
        W spotkaniu uczestniczyli pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 – Barbara Ochocka, pan Prezydent Miasta Piły – Piotr Głowski,  pan Dyrektor zarządzający dla SAF - HOLLAND Polska  sp. z o. o.  Piotr Bogdański, pani Weronika Szydłowska - Asystent Zarządu-HR, pani Agnieszka Płóciennik – nauczyciel języka niemieckiego, wychowawca Klasy patronackiej oraz pani Aleksandra Kramkowska – pracownik biura Prezydenta.
        Podpisanie patronatu nastąpiło w siedzibie firmy. Uczestnikom spotkania pokazana została prezentacja multimedialna przedstawiająca działania firmy jak i druga prezentacja pokazująca wybrane działania uczniów Klasy patronackiej począwszy od klasy czwartej do szóstej. Po  sześciu latach współpracy z SAF - HOLLAND Polska sp. z o.o. wiemy już że dalsza współpraca będzie owocna w działania wpływające na duży rozwój uczniów z zakresu wiedzy z języka niemieckiego.
        Dziękujemy panu Prezydentowi – Piotrowi Głowskiemu i panu Dyrektorowi Piotrowi Bogdańskiemu za umożliwienie uczniom Klasy patronackiej udziału w wielu przedsięwzięciach wpływających na ich rozwój intelektualny poprzez naukę z języka niemieckiego zarówno podczas lekcji w szkole jak i poprzez udział w innych działaniach z językiem niemieckim.

SAF-HOLLAND patronem klasy 7b na kolejne 2 lata