• 29.10.2023 18:04
      • W marcu uczniowie Klasy Patronackiej – VII b uczestniczyli w przedstawieniu pt. „Kamienie na szaniec”. Obejrzeli wzruszającą opowieść o sile przyjaźni, patriotyzmie i honorze. Adaptacja dzieła Aleksandra Kamińskiego pokazała  w dramatyczny sposób, jak młodzi ludzie muszą stać się żołnierzami. Aktorzy dostarczyli widzom niezapomnianych wrażeń, a scenografia i muzyka spowodowały, że młodzi ludzi z przejęciem oglądali spektakl.
        W marcu po raz kolejny uczniowie odwiedzili Regionalne Centrum Kultury by obejrzeć Lekcję w kinie. Tematem lekcji były efekty specjalne w projekcjach filmowych. W bardzo ciekawy sposób zapoznano uczniów z różnorodnością efektów specjalnych na podstawie lubianych i znanych wszystkim filmów. Po lekcji był czas na relaks. Uczniowie obejrzeli film pt. "Rocca zmienia świat", który był bardzo zabawny, a jednocześnie poruszał ważne sprawy szkolne, społeczne i dał dużo do myślenia. Czas spędzony w RCK nigdy nie jest czasem straconym. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w w/w spotkaniach, by poszerzać swoją wiedzę i przyjemnie spędzić czas poza szkołą.

• Wizyta Klasy Patronackiej w RCK w przedstawieniu pt.”Kamienie na Szaniec” oraz w Lekcji w kinie. Wizyta Klasy Patronackiej w RCK w przedstawieniu pt.”Kamienie na Szaniec” oraz w Lekcji w kinie.