• Weronika Bogdańska doceniona Nagrodą Prezydenta

• 11.04.2023 17:48
      • Z ogromną przyjemnością informuję, że Nagrodę Prezydenta odebrała uczennica naszej klasy – Weronika Bogdańska. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 30.09.2022r. w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury. Weronika otrzymała nagrodę za ogromne zaangażowanie w życie klasy i szkoły w roku szkolnym 2021/2022. Średnia ocen u Weroniki to 5,31 oraz zachowanie wzorowe i tytuł „Uczeń na Medal”. Mimo poświęcania wiele czasu na naukę, rozwijała swoje umiejętności sportowe. W zawodach sportowych Weronika zajęła I miejsce w biegu na 300 m w finale Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletyka dla Każdego. I miejsce w biegu na 300 m w finale halowym Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. I miejsce w biegu na 300 m w finale Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. Uczennica chętnie brała udział w innych konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz angażowała się w życie społeczne szkoły i klasy. Weronika brała udział w Dniu Języków Obcych, Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Zaangażowała się w pomoc w zbiórce darów dla obywateli Ukrainy oraz akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Otrzymała Nagrodę Główną za udział (w trzyosobowym zespole) w konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VII edycja „Wpływ zanieczyszczeń na środowisko i nasze zdrowie” zorganizowanym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Została finalistką w Pucharze Polski Gier Edukacyjnych – Literaki. W imieniu swoim, kolegów i koleżanek z klasy składamy serdecznie gratulacje Weronice. Wierzymy w kolejne sukcesy w bieżącym roku szkolnym.
      • Weronika Bogdańska doceniona Nagrodą Prezydenta