• Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

• 20.11.2023 16:33
      • 13 października w naszej szkole zamiast zajęć dydaktycznych odbyło się realizowanie projektów na różnych płaszczyznach.
        Uczniowie dyskutowali o tym, jaka powinna być szkoła i w jakie umiejętności powinna wyposażyć uczniów. Młodzież wykonała prace plastyczne pt. „Mój ulubiony nauczyciel w karykaturze”. W grupach młodzi ludzie rysowali szkołę marzeń.
        Uczniowie brali też udział w konkursie polegającym na odgadnięciu, do jakiego nauczyciela należy zdjęcie z dzieciństwa.
        Uczniowie klasy 6b oraz Klasy Patronackiej - 8b uczestniczyli nie tylko w w/w działaniach, ale także wzięli udział w przedstawieniu przygotowanych dla wszystkich pracowników naszej szkoły pod tytułem Nadzwyczajna Rada Pedagogiczna. Przedstawienie przygotowały panie Jolanta Kamińska i Regina Wojnicka. Za udział w bardzo ciekawym przedstawieniu w imieniu wszystkich pracowników szkoły podziękowała Pani Dyrektor Barbara Ochocka.
        Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole