• Weronika Bogdańska Laureatką Nagrody Starosty Pilskiego za osiągnięcia sportowe 2022 r.

29.10.2023 18:00
      Ogromne gratulacje dla Weroniki Bogdańskiej – uczennicy Klasy Patronackiej – VII b, która została Laureatką Nagrody Starosty Pilskiego za osiągnięcia sportowe w 2022 roku. Weroniko, jesteśmy z Ciebie dumni!

Weronika Bogdańska Laureatką Nagrody Starosty Pilskiego za osiągnięcia sportowe 2022 r. Weronika Bogdańska Laureatką Nagrody Starosty Pilskiego za osiągnięcia sportowe 2022 r. Weronika Bogdańska Laureatką Nagrody Starosty Pilskiego za osiągnięcia sportowe 2022 r.

• Wyślij pączka do Afryki oraz spektakl Dziady cz. 2

29.10.2023 17:53
      Tłusty Czwartek to zdecydowanie najsłodsza data w kalendarzu. Tego dnia pączki, faworki, oponki i inne słodkości mają „zero kalorii”. W tym roku Tłusty Czwartek przypadał na dzień 16 lutego i dokładnie wtedy Szkolny Wolontariat pod opieką nauczycieli zorganizował w naszej szkole ogólnopolską akcję charytatywno-społeczną „Wyślij pączka do Afryki”, przeprowadzając sprzedaż pączków oraz wystawiając spektakl na podstawie dramatu Adama Mickiewicza ,,Dziady cz. 2.
      W spektaklu uczestniczyli m.in. uczniowie Klasy Patronackiej – VII b.
      Akcja cieszyła się wśród uczniów szkoły ogromnym zainteresowaniem. Jednocześnie wsparliśmy szczytną inicjatywę misyjną. Dzięki naszym działaniom dołożyliśmy cegiełkę do edukacji dzieci w Afryce, okazaliśmy – jako społeczność szkolna – empatię i dużą dozę życzliwości. Uczniowie swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że nie jest im obojętny los głodnych i osieroconych dzieci, są wrażliwi na potrzeby innych.
      W organizacji i promocji akcji na terenie szkoły pomogły nam materiały, które otrzymaliśmy od organizatorów – Fundacji Kapucyni i Misje – w postaci plakatów, skarbonek.
      Za pomoc i otwarte serca należą się Wszystkim serdeczne podziękowania.
      Dziękujemy Uczniom i ich  Rodzicom oraz Nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu kiermaszu i przedstawienia.

• II miejsce Weroniki z Klasy Patronackiej – VII b w Halowych Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego

29.10.2023 17:48
      Serdeczne gratulacje dla Weroniki Bogdańskiej – uczennicy Klasy Patronackiej VII b, która zajęła II miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego.

• Tytuł: Wigilia w Klasie patronackiej – VII b

29.10.2023 17:46
      21 grudnia 2022 roku uczniowie Klasy Patronackiej VII b zorganizowali klasową wigilię. W listopadzie uczniowie losowali kolegę lub koleżankę, dla którego przygotują prezent. Każdy był zadowolony z upominków. Oprócz składania życzeń, śpiewania kolęd i przyjmowania podarunków, uczniowie przynieśli pyszne jedzenie, które znikało w mgnieniu oka. Było bardzo miło, każdy czuł atmosferę świąt.
    • Sukces Weroniki Bogdańskiej

29.10.2023 17:45
      5 grudnia 2022 roku Weronika Bogdańska, uczennica Klasy Patronackiej VII b  zdobyła I miejsce w VII Halowych Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych na 300 m, a także I miejsce w Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski na 300 m. Zawody odbyły się w Spale. Serdecznie gratulujemy!