• Aleksander Sosnowski z Klasy Patronackiej VII b finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

29.10.2023 18:06
      Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.
                                                                                              James Madison

Uczeń Klasy Patronackiej VII b –  Aleksander Sosnowski wziął udział w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego organizowanym przez Poznańskiego Kuratora Oświaty. Siódmoklasista przeszedł śpiewająco przez etap szkolny i rejonowy. Na obu szczeblach uzyskał wystarczającą ilość punktów, by do końca uczestniczyć w rywalizacji. Dzięki ogromniej pracy i zaangażowaniu, w etapie wojewódzkim  uzyskał tytuł finalisty konkursu. To ogromny sukces Olka, dzięki temu uczeń otrzyma dodatkowe punkty  ważne przy rekrutacji do szkoły średniej!

Dobro dziecka i jego osiągnięcia warte są każdego trudu. Wyjątkowy sukces ucznia w roku szkolnym 2022/2023 utwierdził nas w przekonaniu, że warto rozwijać zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowanków.

• Oliwier Zygmunt – I Wicemistrzem w 29. Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego.

29.10.2023 18:05
      W Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się 29. Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego "O Złote Pióro Prezydenta Piły". Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń Klasy Patronackiej – VII b na poziomie uczniów klas siódmych został I Wicemistrzem w w/w konkursie. Gratulujemy sukcesu! Wiemy, że nie było łatwo gdyż w konkursie brało udział aż 130 uczniów szkół podstawowych, a komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, by wyłonić tych najlepszych.
    • Wizyta Klasy Patronackiej w RCK w przedstawieniu pt.”Kamienie na Szaniec” oraz w Lekcji w kinie

29.10.2023 18:04
      W marcu uczniowie Klasy Patronackiej – VII b uczestniczyli w przedstawieniu pt. „Kamienie na szaniec”. Obejrzeli wzruszającą opowieść o sile przyjaźni, patriotyzmie i honorze. Adaptacja dzieła Aleksandra Kamińskiego pokazała  w dramatyczny sposób, jak młodzi ludzie muszą stać się żołnierzami. Aktorzy dostarczyli widzom niezapomnianych wrażeń, a scenografia i muzyka spowodowały, że młodzi ludzi z przejęciem oglądali spektakl.
      W marcu po raz kolejny uczniowie odwiedzili Regionalne Centrum Kultury by obejrzeć Lekcję w kinie. Tematem lekcji były efekty specjalne w projekcjach filmowych. W bardzo ciekawy sposób zapoznano uczniów z różnorodnością efektów specjalnych na podstawie lubianych i znanych wszystkim filmów. Po lekcji był czas na relaks. Uczniowie obejrzeli film pt. "Rocca zmienia świat", który był bardzo zabawny, a jednocześnie poruszał ważne sprawy szkolne, społeczne i dał dużo do myślenia. Czas spędzony w RCK nigdy nie jest czasem straconym. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w w/w spotkaniach, by poszerzać swoją wiedzę i przyjemnie spędzić czas poza szkołą.

Wizyta Klasy Patronackiej w RCK w przedstawieniu pt.”Kamienie na Szaniec” oraz w Lekcji w kinie. Wizyta Klasy Patronackiej w RCK w przedstawieniu pt.”Kamienie na Szaniec” oraz w Lekcji w kinie.

• "Złotówka na ciepłe skarpety" – dla Ukrainy

29.10.2023 18:01
      W dniach 9-10 marca uczniowie naszej szkoły nie tylko uczestniczyli aktywnie w zbiórce środków na zakup ciepłych skarpet dla Ukrainy, ale z tej okazji przygotowali  przedstawienie na podstawie książki ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek’’ autorstwa Justyny Bednarek. Aktorami byli m.in. uczniowie Klasy Patronackiej – VII b.
      Dziękujemy RODZICOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY, UCZNIOM za wielkie zaangażowanie w akcję.

"Złotówka na ciepłe skarpety" – dla Ukrainy.

• Turniej Piłki Nożnej Sztorm cup w Rewalu. Gratulacje dla Tadeusza Łuckiego!

29.10.2023 17:58
      W dniach od 3 do 5 marca bieżącego roku odbył się Turniej Piłki Nożnej Sztorm cup w Rewalu. Z ogromną przyjemnością informuję, że drużyna w której grał Tadeusz Łucki – uczeń Klasy Patronackiej VII b zajęła I miejsce. Oprócz tego sukcesu Tadeusz zdobył nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju. Serdecznie gratuluję!

Turniej Piłki Nożnej Sztorm cup w Rewalu. Gratulacje dla Tadeusza Łuckiego! Turniej Piłki Nożnej Sztorm cup w Rewalu. Gratulacje dla Tadeusza Łuckiego!