• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 klas IV-VIII

• W poniedziałkowy poranek mury szkoły wypełniły się gwarem i śmiechem naszych uczniów
            i nauczycieli. To znak, że wakacje skończyły się. Na oficjalnej uroczystości pani dyrektor Barbara Ochocka powitała całą społeczność szkolną, życzyła wszystkim udanego, pełnego sukcesów i cennych doświadczeń nowego roku szkolnego.

Całość wydarzenia uświetnił występ artystyczny zespołu nauczycieli i uczniów, który dodał uroczystości wyjątkowego klimatu i radości.

Życzymy wszystkim uczniom owocnej pracy i niezapomnianych chwil w nowym roku szkolnym! Powodzenia!

• Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024/2025 dla uczniów klas I-III

• 2 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważny dzień. Podczas inauguracji roku szkolnego powitaliśmy wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Renata Ciołek starszy wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Pile. W swoim przemówieniu skierowała  pokrzepiające słowa do społeczności szkolnej, doceniając przy tym ogromną kreatywność i zaangażowanie nauczycieli oraz dzieci. Ciepłe słowa skierowała również do rodziców, zwracając szczególną uwagę na ich rolę przy wychowywaniu swoich pociech. Zapewniła o wsparciu ze strony szkoły i grona pedagogicznego w dobie zagrożeń dzisiejszego świata.

Uroczystość uatrakcyjnił mini koncert Michaliny Nikipierowicz w piosence „Zwierzogród”. Piosenka miała na celu dodanie odwagi i pewności siebie pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają edukację w murach naszej szkoły. Wsparcie i otuchę dodała również klasa II a i II c w piosence „Szkolne wyzwanie”. Wszystkim naszym uczniom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i wytrwałości w dążeniu do celu. Do zobaczenia na lekcjach.

Karolina Podrucka