• Miejski Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk”

• Dnia 20 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się   Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich szkół podstawowych „Mały Matematyk”. Przed uczestnikami konkursu było do rozwiązania 12 zadań o zróżnicowanej trudności. Każdy uczeń mógł zdobyć maksymalnie 48 punktów. Konkurencja była bardzo duża, bo każdą szkołę reprezentowali najlepsi. Uczniowie wykazali się dużymi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi. Troje uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia: Iga Maślanka z klasy 2 a, Kornel Piasecki z klasy 2 c oraz Franciszek Gajeński z klasy 2 d.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Pierwsze miejsca naszych uczennic w I Miejskim Konkursie Wokalnym Pilskich Szkół Podstawowych

• 16 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbył się I Miejski Konkurs Wokalnym PIOSENKI Z BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA dla klas IV – VIII pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły.

W konkursie wzięły udział uczennice:

• Maja Ciemięga z klasy VI B
            • Lena Witos z klasy VI B
            • Alicja Gniot z klasy VI B
            • Zuzia Hryckiewicz z klasy V B
            • Wiktoria Biernacka z klasy VI A

Lena Witos zaśpiewał przepięknie piosenkę z filmu „Alladyn” – „Milczeć” i zajęła I miejsce

Maja Ciemięga za piosenkę „Naprawdę chcę” – z filmu „Mała syrenka”  otrzymała  wyróżnienie

Zespół w składzie Maja Ciemięga, Lena Witos i Alicja Gniot zajęły I miejsce wykonując piosenkę z filmu „Hercules”

Dziewczętom gratulujemy wyników i tak wspaniałych występów!

• Mistrzynie Powiatu Pilskiego w siatkówce dziewcząt

• W dniu 5 marca w SP nr 6 w Pile  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w których udział wzięły nasze siatkarki z klasy 7 i 8. Po emocjonującej rywalizacji zajęły I miejsce w tych Mistrzostwach i awansowały do rozgrywek rejonowych.

Dziewczęta zagrały w  składzie: Cioch Michalina, Dampc Wiktoria, Garlicka Viktoria, Kaczmarek Hanna, Przewoźniak Urszula, Sikora Julia, Wasilewska Martyna, Wróblewska Hanna.

Drużyna przygotowana została przez pana Artura Pyszewskiego.

Wynik końcowy zawodów to:

I m-ce Szkoła Podstawowa nr 2 ,

II m-ce Szkoła Podstawowa nr 5 ,

III m-ce Szkoła Podstawowa nr 11,

IV m- ce Szkoła Podstawowa w Osieku ,

V m-ce Szkoła Podstawowa nr 6  .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

• KONKURS ZAWODOZNAWCZY "POCIĄG DO ZAWODU"

• 11 kwietnia 2024 r. uczennice klasy 7e – Sandra Michalak i Oliwia Skwarek  wzięły udziałw VI Międzyszkolnym Konkursie Zawodoznawczym „Pociąg do Zawodu”. Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile.

Celem konkursu było poznanie i pogłębienie wiadomości na temat polskiego systemu szkolnictwa  i możliwych ścieżek kształcenia, poznanie i pogłębienie wiadomości na temat różnych grup zawodowych i zawodów, pobudzenie aktywności i kreatywności, inspirowanie do planowania własnej kariery zawodowej, zaangażowanie młodzieży do działań z zakresu preorientacji zawodowej oraz przybliżenie zagadnień związanych ze światem pracy.

Konkurs odbywał się metodą stacji (przystanków). Uczestnicy rozwiązywali zadania drużynowo, podchodząc do kolejnych stolików musieli wykonać znajdujące się na nim zadania.

Nasza reprezentacja stanęła na podium zajmując 3 miejsce.

Gratulujemy!