W niedzielę 14 grudnia 2025 r. 35-osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami udała się do Gorzowa Wielkopolskiego na mecz siatkarski, pomiędzy Cuprum Stilon Gorzów a Bogdanką LUK Lublin. Drużyna z Lublina to aktualny mistrz Polski, w której szeregach gra pilanin Mateusz „Malina” Malinowski oraz kilku reprezentantów naszego kraju z Wilfredo Leonem na czele. Entuzjaści siatkówki z Dwójki oczywiście zagrzewali do boju zawodników Bogdanki, szczególnie gorąco Leona oraz Mateusza.
Mecz był wyrównany, bardzo emocjonujący i zakończył się zwycięstwem lublinian w tie-breaku. Dla naszych młodych kibiców szczególnie budujący był fakt, że mogli oglądać swoich idoli z tak bliska, a po spotkaniu zrobić sobie wspólne zdjęcia oraz zdobyć autografy ulubionych zawodników. Mateusz Malinowski osobiście zaangażował się w organizację naszego wyjazdu, dzięki temu mieliśmy okazję bezpośrednio spotkać się z jednym z najlepszych siatkarzy świata Leonem. Olbrzymia radość zapanowała wśród uczniów, gdy Mateusz, któremu tak gorąco kibicowali, otrzymał nagrodę MVP. W drodze powrotnej nie brakowało rozmów o ulubionych akcjach, wspaniałych zagraniach i sportowych emocjach. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to niezapomniana wyprawa, która jeszcze bardziej rozbudziła ich pasję do siatkówki.