• Kolejny rok za nami

     • 23 czerwca 2023 r. o godzinie 1030 uczniowie klas IV-VII spotkali się podczas uroczystego apelu podsumowującego bieżący rok szkolny. Prestiżowy tytuł „Uczeń na Medal” otrzymało 92 uczniów, świadectwo z wyróżnieniem 192. Nagrodę „Czytelnik na Medal” – zdobyła  uczennica klasy IV d – Marharyta Sholominska, Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły uzyskał finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, uczeń klasy VII b – Aleksander Sosnowski. Wśród 431 uczniów klas IV-VII zalazło się pięciu, którzy nie opuścili żadnego dnia nauki. „Frekwencję na 6” uzyskali: Sebastian Mucha z klasy 4c, Julian Rybka z klasy 6a, Maja Kozłowska z klasy 6c, Natalia Kin i Sandra Michalak z klasy 6e. Za wspaniałe osiągnięcia sportowe medale otrzymało 13 uczennic. Nagrodzonym gratulujemy wytrwałości, konsekwencji w działaniu, osiągniętych rezultatów. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji.

     • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-3

     • Nadeszło zakończenie roku szkolnego 2022/2023.  Najwięcej emocji było widać na twarzach 133 uczniów z klas I - III, którzy otrzymali tytuł „Uczeń na Medal” oraz  wszystkich uczniów dumnych ze swojego świadectwa. Podczas uroczystej gali rozdano dyplomy i nagrody laureatom miejskich konkursów. Poznaliśmy  „Najlepszego Trzecioklasistę”, „Czytelnika na Medal”, laureatów konkursu „Frekwencja na 6” i uczniów nagrodzonych „Specjalną Nagrodą Dyrektora Szkoły”. Część artystyczna wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój.

      Drodzy uczniowie na pewno czujecie satysfakcję z wiadomości i umiejętności, które zdobyliście ciężką pracą przez cały rok szkolny. Jesteśmy z Was dumni. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i wakacje. Życzymy Wam i Waszym rodzicom bezpiecznych oraz pełnych słońca wakacji, niezapomnianych podróży, a także szczęśliwych chwil w gronie rodzinnym.

     • Pożegnanie Absolwentów

     • „Nic dwa razy się nie zdarza…” tymi słowami W. Szymborskiej rozstawaliśmy się z uczniami klas ósmych. W bieżącym roku szkolnym mury szkoły opuściło 142 absolwentów. Prymusem Szkoły została Julia Gniot z klasy 8a. Sportowcem Szkoły w kategorii dziewcząt Julia Grochowicka, w kategorii chłopców Mikołaj Tomaszewski (oboje z klasy 8a). Nagrody Specjalne Dyrektora Szkoły otrzymali: Zuzanna Nowak, Leon Witkowski, Maksymilian Żybort (wszyscy z klasy 8a). Tytuł „Zasłużonego Sportowca Szkoły” otrzymało 24 uczniów. 7 uczniów uzyskało zaszczytny tytuł „Ucznia na Medal”: Julia Gniot, Marcel Pietrzak, Mikołaj Tomaszewski z klasy 8a; Oliwia Stelmach z klasy 8d; Patrycja Król, Tymoteusz Kryka z klasy 8e i Julia Dynia z klasy 8f. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 40 uczniów. Za aktywną i systematyczną pracę w wolontariacie wyróżnionych zostało 19 uczniów. „Frekwencję na 6” uzyskał uczeń klasy 8c Kacper Zygmunt. Listami gratulacyjnymi podziękowano Rodzicom za wzorowe wychowanie pociech i angażowanie się w życie klasy i szkoły. Życzymy Wam udanych wakacji i trafnych wyborów w kolejnym etapie życia.

     • Obchody Dnia Olimpijczyka połączone z Dniem Dziecka w naszej szkole

     • 1 czerwca 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Olimpijczyka połączony z Dniem Dziecka. Ceremoniał otwarcia Igrzysk Międzyklasowych rozpoczął się od przemarszu klas, wciągnięcia flagi olimpijskiej, zapalenia znicza oraz odsłuchania Hymnu Olimpijskiego. Następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe. Zmaganiom uczniów towarzyszyły wielkie emocje. Ponadto uczniowie prezentowali sylwetkę wybranego olimpijczyka na drzwiach sal lekcyjnych. Ten dzień w naszej szkole daje okazję do podwójnego świętowania. Z okazji Dnia Dziecka poza życzeniami uczniowie otrzymali słodkie upominki. Radość w sercach i uśmiechy na twarzach, niczego więcej do szczęścia nie potrzeba...