• „Coraz bliżej święta…”

• W klasie 3d nastrój świąt Bożego Narodzenia zawitał w czasie spotkania uczniów, rodziców i wychowawcy podczas wspólnego  tworzenia dekoracji świątecznych. Już 4 grudnia, sala lekcyjna była wypełniona łańcuchami i papierowymi śnieżynkami. Dzieci wraz z rodzicami malowali choineczki i pięknie je ozdabiali.  Skoro święta to nie mogło zabraknąć choinki. Uczniowie, przy wsparciu dorosłych, pięknie ją udekorowali. Oczywiście święta to również pierniczki.  Upieczone przez mamy uczniów, zostały  wspólnie przyozdobione lukrem i kolorowymi posypkami. Całość spotkania dopełnił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to czas na zacieśnienie klasowych więzi. Wszyscy świetnie się bawili i czekają już na ponowne spotkanie, które odbędzie się wiosną.