• Miejski Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk”

• Dnia 20 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się   Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich szkół podstawowych „Mały Matematyk”. Przed uczestnikami konkursu było do rozwiązania 12 zadań o zróżnicowanej trudności. Każdy uczeń mógł zdobyć maksymalnie 48 punktów. Konkurencja była bardzo duża, bo każdą szkołę reprezentowali najlepsi. Uczniowie wykazali się dużymi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi. Troje uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia: Iga Maślanka z klasy 2 a, Kornel Piasecki z klasy 2 c oraz Franciszek Gajeński z klasy 2 d.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• "Być jak Ignacy"

• W marcu Energetyczne Koło Naukowe zakończyło swoje zmagania w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Być jak Ignacy” – nauka pełna energii.  Uczniowie brali udział w zajęciach, na których poznawali różne rodzaje energii odnawialnej i nieodnawialnej. Pracowali metodą badawczą, wykonując liczne doświadczenia. Programowi towarzyszył konkurs, do którego przystąpiliśmy, wykonując makietę budynku naszej szkoły. Celem pracy konkursowej było wykonanie filmu przedstawiającego szkołę przyszłości korzystającą z zeroemisyjnych źródeł energii.

• Pierwsze miejsca naszych uczennic w I Miejskim Konkursie Wokalnym Pilskich Szkół Podstawowych

• 16 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbył się I Miejski Konkurs Wokalnym PIOSENKI Z BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA dla klas IV – VIII pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły.

W konkursie wzięły udział uczennice:

• Maja Ciemięga z klasy VI B
            • Lena Witos z klasy VI B
            • Alicja Gniot z klasy VI B
            • Zuzia Hryckiewicz z klasy V B
            • Wiktoria Biernacka z klasy VI A

Lena Witos zaśpiewał przepięknie piosenkę z filmu „Alladyn” – „Milczeć” i zajęła I miejsce

Maja Ciemięga za piosenkę „Naprawdę chcę” – z filmu „Mała syrenka”  otrzymała  wyróżnienie

Zespół w składzie Maja Ciemięga, Lena Witos i Alicja Gniot zajęły I miejsce wykonując piosenkę z filmu „Hercules”

Dziewczętom gratulujemy wyników i tak wspaniałych występów!

• Mistrzynie Powiatu Pilskiego w siatkówce dziewcząt

• W dniu 5 marca w SP nr 6 w Pile  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w których udział wzięły nasze siatkarki z klasy 7 i 8. Po emocjonującej rywalizacji zajęły I miejsce w tych Mistrzostwach i awansowały do rozgrywek rejonowych.

Dziewczęta zagrały w  składzie: Cioch Michalina, Dampc Wiktoria, Garlicka Viktoria, Kaczmarek Hanna, Przewoźniak Urszula, Sikora Julia, Wasilewska Martyna, Wróblewska Hanna.

Drużyna przygotowana została przez pana Artura Pyszewskiego.

Wynik końcowy zawodów to:

I m-ce Szkoła Podstawowa nr 2 ,

II m-ce Szkoła Podstawowa nr 5 ,

III m-ce Szkoła Podstawowa nr 11,

IV m- ce Szkoła Podstawowa w Osieku ,

V m-ce Szkoła Podstawowa nr 6  .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!