• Inauguracja roku szkolnego 2022/23

• Dnia 01.09.2022 r. o godzinie 11.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Podczas inauguracji, po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, Pani Dyrektor Barbara Ochocka życzyła uczniom owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości a nauczycielom wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży.

• Nasza szkoła jest EKO!

• Po raz kolejny jest nam niezwykle miło przekazać informację, że nasza szkoła została wpisana na listę EKO-SZKÓŁ.

Bardzo intensywne działania prowadzone przez cały rok szkolny 2021/2022 pozwoliły na zrealizowanie założeń  ogólnopolskiego projektu edukacji ekologicznej, co umożliwiło nam znalezienie się w gronie ponad tysiąca szkół i przedszkoli wyróżnionych tytułem EKO-SZKOŁA 2022.

Dodajmy, że „EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.