• Mistrzostwa Rejonu – Festiwal Sztafet

• W dniu 29 września 2023 roku na Stadionie lekkoatletycznym należącym do MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90 odbyła się kolejna edycja Festiwalu Sztafet w ramach Mistrzostw Rejonu Pilskiego. Nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczyła w imprezie wystawiając łącznie 5 zespołów sztafetowych w kategorii dziewcząt i 5 zespołów w kategorii chłopców.

Uczniowie naszej Szkoły zdobyli wspólnie 5 medali mistrzostw!

W kategorii Chłopców klas IV – VI – Sztafeta 4x100 m zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Marszałek Jakub

- Pogorzelski Paweł

- Rozpłoch Marcel

- Spek Borys

- Żołądkiewicz Hubert

Opiekunem zwycięskiego zespołu był p. Marek Witczak

W kategorii Dziewcząt klas IV-VI Sztafeta Szwedzka zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Ciemięga Maja

- Gniot Alicja

- Śnioszek Milena

- Witos Lena

W kategorii Dziewcząt klas VII-VIII Sztafeta Olimpijska zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Fortuniak Izabela

- Michalak Sandra

- Skwarek Oliwia

- Bogdańska Weronika

W kategorii Chłopców klas VII-VIII Sztafeta Olimpijska zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Pałys Piotr

- Kurian Piotr

- Musiał Jakub

- Prasek Karol

W kategorii Chłopców klas VII-VIII Sztafeta 4x100m zdobyła BRĄZOWY MEDAL w składzie:

- Horczyński Wiktor

- Misiak Marcin

- Sokol Denys

- Łucki Tadeusz

Opiekunem zwycięskich zespołów sztafet dziewcząt i chłopców był p. Jarosław Chwałek. Zwycięzcom gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na Finale Wojewódzkim który odbędzie się 05 października 2023 roku na Stadionie Olimpii w Poznaniu.