• Wybory do Samorządu i Samorządziku Uczniowskiego

• Dnia 11 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu i Samorządziku Uczniowskiego. Wybory poprzedziły kampanię, w czasie której kandydaci ubiegający się o funkcję w Samorządzie mieli okazję zaprezentować swój program i pomysły na szkołę.

W dniu wyborów każdy z uczniów mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad przebiegiem całości czuwali opiekunowie Samorządu.

Przedstawiamy przewodniczących, zastępców przewodniczących i pięcioosobowe Zarządy Samorządów.

Przewodniczącym Samorządu został Damian Błauciak kl. 7b, a jego zastępcami Sebastian Dorau kl. 7b  i Amelia Urban  kl. 5b.

W skład Zarządu Samorządu weszli następujący uczniowie: Amelia Kowalczyk kl. 4 e, Lena Wysocka kl. 6 b , Oliwia Dąbrowska kl. 4 a, Liliana Poławska kl. 6 d, Zuzanna Jendrzejek kl. 5 d.

Przewodniczącą  Samorządziku została Maja Szycko kl. 3a, a jej zastępcami Oriana Abramczuk kl. 3c i Alicja Dziubińska kl. 2b.

W skład Zarządu Samorządziku weszli następujący uczniowie: Lena Gramza kl. 3 d, Izabela Grochowska kl. 3 f,   Julia Słodowa kl. 3f, Aleksandra Słoboda  kl. 3 f, Grzegorz Piekarski kl. 2 a.

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

• BIEG LOTNIKA: KOLEJNE SUKCESY

• W dniu 13 października 2023 roku na terenach leśnych, przyległych do MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90 odbyła się kolejna edycja Biegu Lotnika. Nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczyła w imprezie wystawiając reprezentację zarówno dziewcząt jak i chłopców w kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII.

Reprezentacja naszej Szkoły  kolejny raz zaprezentowały się z jak najlepszej sportowej strony i zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej w kat. Dziewcząt i Chłopców klas VII-VIII.

• SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE I NASZE MEDALE

• W dniu 06 października 2023 roku na terenach leśnych, przyległych do MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczyła w imprezie wystawiając reprezentację zarówno dziewcząt jak i chłopców w kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII.

Reprezentacje naszej Szkoły  kolejny raz zaprezentowały się z jak najlepszej sportowej strony i zdobyły łącznie 3 złote medale oraz jedno miejsce IV.

- Palacz Wiktor

Sztafety, które wybiegały złote medale reprezentowały naszą szkołę w Finale Województwa Wielkopolskiego w dniu 10 października 2023 r na Hipodromie Wola w Poznaniu. Uczniowie nasi i tym razem nie zawiedli!

Brązowy medal zdobyła sztafeta w kategorii dziewcząt klas IV-VI

Miejsca VI zajęły w Województwie sztafety klas VII-VIII w kategorii dziewcząt i chłopców.

Oraz dziewczęta:

-  Fortuniak Izabela

- Przewoźniak Urszula

Opiekunami sztafet byli p. Marek Witczak i p. Jarosław Chwałek

Zawodnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy wyników.

• FINAŁ WOJEWÓDZKI – FESTIWAL SZTAFET 05.10.2023 Stadion Olimpii w Poznaniu

• W dniu 05 października 2023 roku na Stadionie lekkoatletycznym Olimpii Poznań przy ul. Warmińskiej odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Festiwalu Sztafet. Nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczyła w imprezie wystawiając łącznie 3 zespoły sztafetowe w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców. Żeńska reprezentacja naszej Szkoły kolejny raz nie zawiodła i przywiozła z imprezy Złoty Medal w Sztafecie Olimpijskiej.

A oto skład „Złotej” sztafety:

- Fortuniak Izabela

Bardzo dobrze zaprezentowali się także chłopcy z naszej szkoły klas VI w sztafecie 4x100 m zajmując miejsce IV oraz chłopcy z klas VII-VIII także zajmując miejsce IV w sztafecie olimpijskiej

Sztafeta 4x100 m

- Żołądkiewicz Hubert

Sztafeta olimpijska klas VII-VIII

- Prasek Karol

• Mistrzostwa Rejonu – Festiwal Sztafet

• W dniu 29 września 2023 roku na Stadionie lekkoatletycznym należącym do MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90 odbyła się kolejna edycja Festiwalu Sztafet w ramach Mistrzostw Rejonu Pilskiego. Nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczyła w imprezie wystawiając łącznie 5 zespołów sztafetowych w kategorii dziewcząt i 5 zespołów w kategorii chłopców. Uczniowie naszej Szkoły zdobyli wspólnie 5 medali mistrzostw.

W kategorii Chłopców klas IV – VI – Sztafeta  4x100 m zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

Opiekunem zwycięskiego zespołu był p. Marek Witczak

W kategorii Dziewcząt klas IV-VI Sztafeta Szwedzka zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Śnioszek Milena

W kategorii Dziewcząt klas VII-VIII Sztafeta Olimpijska zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

W kategorii Chłopców klas VII-VIII Sztafeta Olimpijska zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie:

- Musiał Jakub

W kategorii Chłopców klas VII-VIII Sztafeta 4x100m zdobyła BRĄZOWY MEDAL w składzie:

- Sokol Denys

- Łucki Tadeusz

Opiekunem zwycięskich zespołów sztafet dziewcząt i chłopców był p. Jarosław Chwałek

Zwycięzcą gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 05 października 2023 roku na Stadionie Olimpii w Poznaniu.