• Egzaminy poprawkowe

• 22.08.2024 r., godzina 900, matematyka (sala 113); fizyka (sala 115)

23.08.2024 r., godzina 900, język polski (sala 114); chemia (sala 115)

godzina 1100, wychowanie fizyczne (sala gimnastyczna)

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca 2024 r. zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Jak co roku, zostały wręczone nagrody dla wyróżniających się uczniów zarówno za osiągnięcia w nauce, jak i pracę na rzecz szkoły. Oprócz nagród były wyróżnienia, dyplomy i podziękowania. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę oraz życzymy wszystkim udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

• Uroczyste pożegnanie absolwentów klas VIII

• 20 czerwca br. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów klas 8. Podczas uroczystości przemawiała pani Dyrektor Szkoły – Barbara Ochocka, były wręczane nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wśród trzech uczniów, którzy otrzymali prestiżowy tytuł „Ucznia na medal” uczennica Klasy patronackiej - 8b – Sława Łusiewicz otrzymała miano: Prymusa Szkoły. Tytuł najlepszego Sportowca Szkoły w kategorii dziewcząt otrzymała Weronika Bogdańska, również uczennica klasy 8b. Najlepszym Sportowcem Szkoły w kategorii chłopców został uczeń klasy 8a, Aleksander Lipiński.

Nagrodzeni zostali również uczniowie klasy 8a za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Podziękowania otrzymali również uczniowie za aktywną pracę w wolontariacie, a także zdobywcy tytułu „Skoczka”.

Rodzicom zostały wręczone Listy gratulacyjne. Uczennica Klasy patronackiej – 8b, Weronika Bogdańska podziękowała firmie Saf - Holland Polska Spółka z o. o. za ośmioletnią współpracę i ogromną pomoc finansową. W imieniu uczniów zostały złożone podziękowania kadrze szkoły oraz rodzicom. Uroczystość zakończyła się symbolicznym rozwiązaniem klas, co wzruszyło zarówno uczniów jak i nauczycieli. Absolwentom życzymy udanych wakacji obfitujących w ciekawe wydarzenia i wspaniałe przygody. Niech Wam zawsze towarzyszy wewnętrzny spokój i szczery uśmiech, który jest najprostszą drogą do szczęścia.